Paslanmaz Çelik ve Çelik Alaşımları

Otomotiv, gemi imalat sanayi ve diğer endüstrilerin ihtiyacı olan çelik, paslanmaz çelik, pirinç, bronz, alüminyum ve plastik parçaların talaşlı imalat yöntemiyle gelişmiş CNC tezgahlarda üretimini yapmaktayız.

Mühendislik Plastikleri

BRS CNC OTOMAT olarak, Tasarım & Mühendislik hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize ihtiyaç duyduğunuz alanlarda mühendislik disiplini ve uygulamalarıyla çözüm üreterek hizmet vermekteyiz. Çözüm odaklı çalışarak mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak, en uygun ve yeni teknolojilerle üretim yapmak ve tecrübelerimizi müşterilerle paylaşmak önceliğimizdir.

Pirinç ve Bronz Malzemeler

Elektrik ve elektronik sanayi, inşaat ve sıhhi tesisat sanayi, otomotiv sanayi, radyatör Sanayi, tekstil sanayi, savunma sanayi, makine ekipmanları, dekorasyon bağlantı parçaları, armatür sanayi gibi daha bir çok sektörde kullanılan pirinç ve bronz malzemeler için özel ve standart çalışmalar yapılmaktadır.

Alüminyum Alaşımlar

Başta otomobil sektörü olmak üzere bir çok farklı sanayi sektöründe kullanılan alüminyum alaşım , Brscnc ile istediğiniz şekilde tasarlanır.
tr Türkçe
X